Stožáry
V naší nabídce naleznete nejrůznější typy stožárů. Od standardních příhradových až po kamuflované jako borovice, případně palmy (pokud budete mít zájem zkrášlit si zahradu palmou, rádi Vám pomůžeme).

Stožáry jsou k dispozici pro maximální plochy antén do 40 m2 na vrcholu a ve výškách do 50 metrů. Na přání zákazníka můžeme i výš.

 

Trubkové stožáry jsou používány pro základnové stanice mobilních sítí a radiových center tam kde je třeba umístit větší počet antén.

Výhody tohoto technického řešení jsou: omezený dopad na okolní prostředí, variabilita komponentů příslušenství, nesrovnatelně kratší doba montáže oproti tradičním příhradovým stožárům .

 

Příhradové stožáry středních sérií výšek od 15 do 50 metrů jsou navrhovány pro páteřní stanice mobilních sítí. Konstrukce se čtvercovou základnou umožňuje kompletní revize a snadnou údržbu. Všechny části, včetně nohou a diagonálních příček, jsou dodávány odděleně a poté smontovány na místě pomocí šroubů. Toto usnadňuje jednak dopravu a jednak  montáž na hůře přístupných lokalitách.
Jsme taktéž dodavateli borovicových a  mobilních stožárů. Pro informace nás kontaktujte.